Domácí pákové kávovary

Catler

Espresso kávovary Catler

Chodíte rádi do Vaší oblíbené kavárny nebo restaurace na kávu lahodné chuti, které nemůžete odolat? Tento požitek si s přístroji Espresso Catler můžete vychutnat i z pohodlí domova. Přístroje Espresso Catler jsou kromě precizního designového a materiálového zpracování na špičkové technické úrovni, což Vám umožňuje docílít výsledku, který je srovnatelný s kávou z profesionálních espresso přístrojů.

Nejčastější poruchy kávovarů

Běžné servisní zásahy

Servis poskytujeme pro většinu běžných značek kávovarů, vždy doporučujeme nejprve nechat kávovar zdiagnostikovat našim odborným technikem.

Z historie značky Sage a Catler

Sage je australská značka, která se specializuje na výrobu kávovarů a dalších spotřebičů pro přípravu kávy. Značka byla založena v roce 2001 australskou skupinou Breville  a od té doby se stala jednou z větších značek na trhu s kávovary.

Sage se zaměřuje na inovace a technologický pokrok při výrobě kávovarů. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby zajišťovaly správnou přípravu kávy a byly snadno ovladatelné. Sage nabízí kávovary různých velikostí, funkcí a designů, takže si každý může vybrat ten správný pro své potřeby.

Mezi nejpopulárnější produkty od Sage patří například kávovary s integrovaným mlýnkem, které umožňují připravit čerstvou kávu z právě namletých kávových zrn. 

V současné době Sage působí v celém světě a je velmi oblíbená mezi kávovými nadšenci i baristy a její pákové kávovary jsou považovány za jedny z nejlepších na trhu pro domácnost. Značka má řadu ocenění za inovace, design a kvalitu svých produktů.

Přejít nahoru