Domácí automatické kávovary

Nivona

Espresso kávovary Nivona

Domácí automatické kávovary značky NIVONA patří svou kvalitou zpracování a životností k TOP značkám pressovačů. Vynikající káva jediným stiskem tlačítka (espresso, latte, cappucino a mnoho dalších). Nivona se pravidelně velice dobře umísťuje v testech domácích kávovarů a dlouhodobě se věnuje inovacím a preciznímu designování nových přístrojů. Více než stoletá tradice je zárukou kvality i prestiže této značky kávovarů.

Nejčastější poruchy kávovarů

Běžné servisní zásahy

Servis poskytujeme pro většinu běžných značek kávovarů, vždy doporučujeme nejprve nechat kávovar zdiagnostikovat našim odborným technikem.

Z historie značky Nivona

Nivona je německá značka specializující se na kávovary do domácnosti. Značka byla založena v roce 2005, ale i přesto, že je relativně mladá, se již etablovala na trhu jako výrobce kávovarů s vysokou kvalitou. Nivona klade důraz na inovace a vývoj nových technologií, které umožňují přípravu dokonalé kávy. Mezi nejpopulárnější produkty této značky patří automatické kávovary, které umožňují přípravu espressa, cappuccina, latte macchiata a dalších kávových nápojů jednoduchým stisknutím tlačítka. Kromě dobré kvality přípravy kávy se Nivona také vyznačuje moderním designem a použitím kvalitních materiálů, což umožňuje výrobu kávovarů s dlouhou životností. 

Přejít nahoru