Automatický domácí a profesionální kávovary

Jura

Oblíbené kávovary Jura

JURA je švýcarský výrobce špičkových automatických kávovarů pro domácí i profesionální použití. Od roku 1931 si JURA vybudovala vynikající renomé. Důkazem je nejenom spokojenost miliónů majitelů kávovarů, ale i úctyhodná řada prestižních ocenění, které JURA získává. JURA spolupracuje s nejlepšími baristy světa a drží se na technologické inovační špičce. Za zmíňku jistě stojí P.E.P.© (Impulzní extrakční proces pro dokonalé espresso), I.W.S.® (Inteligentní vodní systém), mlýnky Aroma+ a technologie dokonalé smetanově hadké mléčné pěny.

JURA E8 Dark Inox

Nejnovější generace úspěšného modelu automatického kávovaru značky JURA přesvědčuje nově pojatým designem a nadchne výhodami, které byly dosud k dispozici výhradně v prémiové třídě.

JURA Z10 Aluminium Black

Nový model Z10 je mistrovským kouskem švýcarského inženýrství, který rozšiřuje spektrum kávových specialit. Jediným stisknutím tlačítka připraví celou paletu horkých produktů od silného espressa až po flat white.

JURA E6 Platinum

E6 se vyznačuje jednoduchým ovládáním, vynikající výslednou kávou a přímočarým designem. Čelně uspořádaná tlačítka a moderní barevný displej vedou k cíli jediným stisknutím tlačítka.

Klíčové technologie kávovarů JURA

Speciální extrakční systém P.E.P.

Káva je připravována inovativní technologií P.E.P. (Pulzní Extrakční Proces), díky níž je z kávových zrn exrahováno maximum lahodné chuti a aromatu. Tento proces nemá negativní dopad na rychlost přípravy, naopak je o něco rychlejší než běžné systémy.

Mlýnek Aroma G3Mlýnek AromaG3

Konstrukce šestistupňového mlýnku AromaG3 byla důkladně optimalizována. Mlýnek pracuje rychle, ale jemně a zachovává veškeré aroma při mletí kávových zrn na ideální hrubost. Došlo také k výraznému zkrácení doby mletí a snížení hlučnosti.

Inteligentní vodní systém (I.W.S.)

Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma. Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID. Filtr je detekován automaticky. Použití filtru tak nikdy nebylo snazší a spolehlivější.

Technologie Fine Foam

Technologie Fine Foam si hravě poradí s jakoukoliv specialitou s mlékem a mléčnou pěnou. Díky této technologii je krémová mléčná pěna ještě chutnější a nadýchanější. Kromě klasického cappuccina a nebo většího matte macchiata zvládne tento kávovar připravit oblíbenou specialitu Flat White. To vše pouhým stisknutím tlačítka na přehledném displeji.

Z čerstvě namleté kávy, nikoli z kapsle...

Šálek lahodné kávy z čerstvých kávových zrn, čerstvě pomletých jedním dotykem tlačítka a čerstvě uvařených za méně než 60 sekund – přesně podle vašeho osobního vkusu.
Přehrát video

Z historie značky JURA

JURA je švýcarská značka, která se specializuje na výrobu kávovarů již více než 80 let. Společnost byla založena v roce 1931 ve švýcarském městě Niederbuchsiten a od té doby se stala synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti kávovarů.

Historie značky JURA sahá až do roku 1930, kdy byl vyvinut první elektrický kávovar, který se stal předchůdcem moderního kávovaru. V roce 1986 představila JURA svůj první kávovar pro domácnosti, což byl zásadní milník v historii značky. Následovaly další inovace, jako například vývoj prvního plně automatického kávovaru na světě v roce 1991, což opět potvrdilo pozici JURA jako lídra v oblasti kávovarů.

Dnes je JURA jedním z největších výrobců kávovarů na světě a nabízí širokou škálu produktů, od kávovarů pro domácnosti po profesionální stroje pro kavárny a restaurace. Značka se zaměřuje na inovativní technologie (např. systém P.E.P. – pulzní vstřikování horké vody do spařovací jednotky, pro co nejkvalitnější extrakci kávy, systém šestnácti gramové spařovací jednotky) a design, což ji odlišuje od konkurence a přináší zákazníkům jedinečný zážitek z přípravy kávy. 

JURA věnuje zvláštní pozornost udržitelnosti a ekologii. Společnost se snaží minimalizovat dopad výroby na životní prostředí a používá recyklovatelné materiály. Navíc se JURA podílí na projektech na ochranu životního prostředí v různých částech světa.

Zákazníci si u JURY cení nejen kvality kávy, ale také snadného použití a údržby kávovarů. Značka nabízí zákaznickou podporu a servis po celém světě, což zajišťuje spokojenost a loajalitu zákazníků.

Celkově lze říci, že značka JURA je synonymem pro kvalitu, inovaci a udržitelnost v oblasti kávovarů. S více než 80 lety zkušeností a neustálým vývojem technologií je JURA v současné době jedním z největších hráčů na trhu s kávovary a je stále připravena inovovat a přinášet nejlepší možný požitek z přípravy.

Přejít nahoru